Głosujmy na TWIERDZĘ SREBRNOGÓRSKĄ!
Jak co roku, Polska Organizacja Turystyczna oraz portal internetowy otowakacje.pl z Grupy Allegro, organizują konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny w Polsce, tym razem 2011 r. Do konkursu stanęły 44 atrakcje turystyczne z całej Polski, w tymnasza Twierdza Srebrnogórska.
 

Konkurs związany jest z głosowaniem na daną atrakcję i potrwa do 17 października. Głosować może każdy na różne, wymienione przez organizatorów atrakcje. Sądzę jednak, że wsród mieszkańców powiatu ząbkowickiego powinien przemówić patriotyzm lokalny i powinnismy jak "jeden mąż" głosować na twierdzę!! Tym bardziej, że w ostatnich latach bardzo wiele się tam na lepsze zmienilo i ciągle zmienia!! Tak więc, naszym kandydatem w konkursie jest Twierdza Srebrna Góra. Swój głos na Twierdzę można oddać na stronie: http://www.produkt-turystyczny.otowakacje.pl/show/id/525
Konkurs ma duże znaczenie praktyczne, zarówno dla głosujących (cenne nagrody) jak i dla atrakcji (bezpłatna promocja w internecie na portalu Allegro przez rok). Dlatego warto poświęcić kilka minut czasu i zagłosować!!!

Dodał Jerzy Organiściak 12 Oct 2011
Content Management Powered by CuteNews